افتتاح هتل رستوران سه ستاره رویال ماسال

 هتل رویال ماسال در منطقه ییلاقی تاسكوه کوه با حضور دکتر سالاری استاندار محترم گیلان ، فرماندار محترم ماسال و جمعی از مدیران و مسئولین شهرستانی به طور رسمی افتتاح گردید.

افتتاح هتل رستوران سه ستاره رویال ماسال

 هتل رستوران سه ستاره رویال ماسال در منطقه ییلاقی تاسكوه با حضور دکتر سالاری استاندار محترم گیلان ، فرماندار محترم ماسال و جمعی از مدیران و مسئولین شهرستانی به طور رسمی افتتاح گردید.

این هتل با زیر بنای 1100 متر مربع با 14 اتاق  و با منظره مشرف به رودخانه  در منطقه ییلاقی تاسكوه واقع در 5 کیلومتری شهر ماسال ساخته شده و دارای 70 تخت خواب و امکانات رفاهی مطابق با استاندارد های هتل داری طراحی شده است و آماده سرویس دهی به مسافران محترم می باشد.

حجت الاسلام موسوی امام جمعه ماسال در مراسم افتتاح هتل رویال شهرستان ماسال بر لزوم تشویق و حمایت از سرمایه گذاران صنعت توریسم تاکید کرد.
وی اما در واکنش به صحبتهای فرماندار این شهرستان و بحث آنکه در آینده  فعالیت کشاورزی از اولیوت و سندچشم انداز این شهرستان خارج شود گفت: اینکه اگر نگاه ما متمرکز شود به این سمت از نظر بنده ممکن است ما در آینده متضرر شویم.

فرماندار ماسال:

 از سرمایه گذاری آقای کوهی که بدون دریافت تسهیلات این خدمات را ارائه کرده و اشتغالهایی که(به واسطه آن) ایجاد خواهد کرد سپاسگزارم؛ امیدوارم که بتوانیم روز به روز با استقبال مردم در این زمینه موفق باشیم.

 

افتتاح هتل رستوران سه ستاره رویال ماسال

آخرین اخبار

اولین شب یلدا هتل رویال ماسال با حضور هنرمندان مطرح کشور

سه شنبه, 10 دی,1398

میزبانی از بازنشستگان وزارت صنعت ومعدن و تجارت

پنجشنبه, 13 تیر,1398

میزبانی هتل رویال از بوکسوران استان البرز

چهار شنبه, 12 تیر,1398

افتتاح هتل رستوران سه ستاره رویال ماسال

دوشنبه, 30 اردیبهشت,1398

افتتاح رستوران رویال

چهار شنبه, 29 خرداد,1398

بازدید مسئولین محترم شهرستان ماسال از هتل رویال

دوشنبه, 5 فروردین,1398

تماس جهت رزرو: ۰۹۱۱۲۴۶۸۹۵۹ - 013 4469 3810

- منبع: هتل رویال ماسال -
هتل در ماسال